, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': , 'height': , 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })
czech deutsch english

ALPSTEINER energeto® PASSIV jsou okna vyrobená z prvotřídních profilů energeto® 8000 renomovaného německého výrobce ALUPLAST, jenž jsou již od svého uvedení na trh tím nejlepším ve své třídě. Tento systém vyniká pozoruhodnými tepelně izolačními vlastnostmi, jenž jsou umocněny vlepením izolačního dvoj či trojskla do křídla (bonding inside), jakož i nahrazením ocelových výztuh přepážkami vyztuženými skelnými vlákny (powerdur inside).

Bližší informace zde

Naše služby

Plastová okna Inoutic Prestige

Plastové okno 76 z plastového profilu Inoutic Prestige v provedení s předsazeným křídlem tvarově i opticky navozuje dojem dřevěného okna (samozřejmě v případě volby vhodného barevného provedení – dřevodekoru).

6-ti komorové Plastové okno 76 s kováním Roto NT je vhodné jak pro rodinné, bytové domy, tak i pro uživatelé, kteří vyhledávají tvarovou rozmanitost připomínající dřívější dřevěná okna. Okna jsou vhodná i pro průmyslové budovy.

Máte-li zájem o ceny plastových oken zašlete nám požadované rozměry a následně obdržíte cenovou nabídku plastových oken pro váš byt či dům přímo na míru.

Plastová okna GEALAN 7000 IQ+ (předsazený profil)

Rám s konstrukční hloubkou 83 mm nabízí značné výhody! Tam se vejde všechno, co dělá profil silným. V první řadě je to šest komor, které velmi dobře chrání před chladem i hlukem. Zejména se systémem středového těsnění S 7000 IQ plus se podařilo koeficient prostupu tepla znovu výrazně snížit až na hodnotu Uf = 0,98 W/m²K. Tím se výrazně snižují náklady na vytápění a emise CO2. Konstrukční hloubka 83 mm mimoto zajišťuje zvýšenou pevnost rohů a tím i vyšší stabilitu okna. Velká ocelová výztuž kromě toho zajišťuje vysokou stabilitu profilu a stabilní šroubové spoje kování – to je velký přínos nového systému S 7000 IQ plus v otázce ochrany proti proražení/vloupání.

Plastová okna GEALAN 8000 IQ

Profilový systém S 8000 IQ dokládá důslednou orientaci firmy GEALAN na potřeby trhu. Při konstrukci tohoto systému s dorazovým těsněním a konstrukční hloubkou 74 mm se firma soustředila na ekonomickou efektivnost a optimalizaci spotřeby materiálu – pro bezproblémové a ekonomicky efektivní zpracování ze strany výrobců oken.

Vlastnosti

Plastová okna LUXOR NORDIC (Termolux)

Okna řady LUXOR NORDIC jsou vyráběná za použití nejmodernějších technologií z vlastního 7-mi komorového profilového systému LUXOR.  Mezi jejich přednosti patří vysoká pevnost a pružnost spolu s tvarovou a barevnou stálostí. Výborné izolační vlastnosti pak zaručují odolnost vůči povětrnostním vlivům a agresivnímu počasí. Díky širokému výběru tvarů, členění a barev se hodí pro jakýkoliv architektonický záměr. Profilový systém LUXOR je moderním 7-mi komorovým systémem třídy A vyrobený z kvalitních a čistých plastů. Šířka hlavních profilů je 75 mm a 80 mm a rozložení sedmi komor je navrženo tak, aby byl prostup tepla profilem snížen na minimum. Tento profilový systém je vyráběn v České republice, výhradně z českých materiálů, českými pracovníky.

Vlastnosti

Plastová okna ALPSTEINER bluEvolution®

ALPSTEINER bluEvolution® jsou okna vyrobená z prvotřídních profilů německého výrobce Salamander Industrie-Produkte GmbH a jsou již od svého zavedení v roce 2010 špičkou mezi plastovými okny na evropských i světových trzích. Krom klasického a elegantního vzhledu patří k jejich přednostem především tepelně-izolační vlastnosti – při vhodném zasklení lze dosáhnout koeficientu prostupu tepla u celého okna Uf= 0,8 W/m2.K . Ve standardu jsou okna zasklívána isolačním trojsklem s koeficientem tepelné prostupnosti až Ug = 0,5 W/m2.K . Statické a mechanické vlastnosti oken jsou umocněny jedinečnou geometrií vnitřních komor a masivní pozinkovanou ocelovou armaturou v rámu i křídle. Prvotřídní bezpečnost zajišťuje celoobvodové bezpečnostní kování Winkhaus aktivPilot s polohovatelnou mikroventilací a se třemi uzavíracími body navíc. Profil bluEvolution® vyrobený z vysoce kvalitních plastů byl navržen zejména pro pasivní a nízkoenergetické stavby. Typický je svou robustností, jíž dosahuje díky nadstandardní stavební hloubce 92 mm u rámu i křídla a celkové pohledové výšce 118 mm. Koeficient prostupu tepla tohoto profilu je na hranici technické dosažitelnosti – Uf= 1,0 W/m2.K a při použití termovýstuže dokonce Uf= 0,9 W/m2.K . Zvláště pro tento účel vyvinutá vnitřní plocha profilu dovolí použít pro zasklení výplně o tloušťce až 60 mm, aniž by tím utrpěly jeho mechanické vlastnosti.

Vlastnosti

VSTUPNÍ DVEŘE

Kompletní nabídku najdete na odkazech našich dodavatelů zde…

Další naše služby

Předokenní rolety
Venkovní a vnitřní parapety
Horizontální a vertikální žaluzie
Garážová vrata