, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': , 'height': , 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })
czech deutsch english

ALPSTEINER energeto® PASSIV jsou okna vyrobená z prvotřídních profilů energeto® 8000 renomovaného německého výrobce ALUPLAST, jenž jsou již od svého uvedení na trh tím nejlepším ve své třídě. Tento systém vyniká pozoruhodnými tepelně izolačními vlastnostmi, jenž jsou umocněny vlepením izolačního dvoj či trojskla do křídla (bonding inside), jakož i nahrazením ocelových výztuh přepážkami vyztuženými skelnými vlákny (powerdur inside).

Bližší informace zde

Předokenní rolety

Předokenní rolety typu Standard Classic jsou jedinečné svým vzhledem a vlastnostmi, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Ideální na rodinný dům, taktěž na administrativní a výrobní budovy pro dodatečnou montáž. Roletový box je vyráběn a dodáván v několika velikostech. Konstrukce je zhotovena z extrudovaného nebo válcovaného hliníku, čímž zaručuje vysokou stabilitu a životnost výrobku. Roletový pancíř je vyroben z plastových nebo hliníkových lamel s polyuretanovou výplní. Montáž je prováděna před okno s upevnením na okenní rám v nejnutnejším případe je možné namontovat předokenní rolety do otvoru nebo na fasádu. Předokenní rolety svým vzhledem zaručí dokonalé sladění s fasádou vašeho domu, díky možnostem výběru mnoha dekorů imitací dřevěných povrchů a barev dle vzorníku RAL. Rolety je možno vybavit integrovanou sítí proti hmyzu.

Proč zvolit právě rolety ALUKON?

- Kvalitní německá výroba Alukon
- Hliníkové materiály s kvalitní povrchovou úpravou
- Více než 20- letá tradice na českém trhu
- Výroba přesně na míru každému zákazníkovi
- Bez příplatku možno vybírat z několika barev
- Možnost výběru jakékoliv barvy dle RAL a NCS
- Potažení renolit folií dle Vašeho výběru
- Německé pohony BECKER s 5 letou zárukou
- Velké množství elektronického příslušenství
- Variabialita použití pro každý typ překladu

Rolety ALUKON

Rolety dodáváme od předního světového výrobce roletových systému firmy ALUKON. Všechny komponenty jsou vyrobeny z hliníkových komponentů s kvalitní povrchovou úpravou. Vybírat můžete z více než 15 barev roletových lamel a z několika barev roletového boxu a vodích lišt spolu se spodní lištou. Více než 20-letá tradice na českém trhu Vám zaručí bezkonkureční kvalitu výrobku.

Pohony BECKER

Německá firma BECKER dodává kvalitní pohony a řízení pro rolety. Vybírat můžete z několika typů pohonů – mechanický a rádiový pohon. Nabízíme bohaté elektronické příslušenství jako například – vysílače, příjmače, spínače, řídící relé, sluneční a větrné senzory. Na pohony a příslušenství nabízíme nadstandardní záruku 5 let.