, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': , 'height': , 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })
czech deutsch english

ALPSTEINER energeto® PASSIV jsou okna vyrobená z prvotřídních profilů energeto® 8000 renomovaného německého výrobce ALUPLAST, jenž jsou již od svého uvedení na trh tím nejlepším ve své třídě. Tento systém vyniká pozoruhodnými tepelně izolačními vlastnostmi, jenž jsou umocněny vlepením izolačního dvoj či trojskla do křídla (bonding inside), jakož i nahrazením ocelových výztuh přepážkami vyztuženými skelnými vlákny (powerdur inside).

Bližší informace zde

Garážová vrata

V naší nabídce jsou garážová vrata rolovací, garážová vrata sekční, garážová vrata posuvná do boku dvoukřídlá garážová vrata. Dále nabízíme výklopná garážová vrata od němekého výrobce Hörmann. Vybrat můžete z velké imitací dřeva a také samozřejmě ze základních barevných odstínů vzorníku RAL. V případě zájmu Vám můžeme nabídnout potažení panelu renolit fólií dle našeho vzorníku. Pestrým výběrem barev si můžete dotvářet celkový design Vašeho domu bez omezení a výborně barevně sladit garážová vrata s fasádou, či již namontovanými okny a dveřmi. Garážová vrata a jejich moderní a technologicky pokročílé systémy se stanou nejenom Vašim vjezdem či vstupem do garáže, ale také zajístí řadu dalších výhod jako jsou úspory investic za energie, bezpečnost, komfort a mnoho dalších.

Garážová vrata, které využívají podstropních nebo bočních pohonů dodáváme standardně s pohony od italské firmy BFT. Rolovací garážová vrata osazujeme pohony od německého dodavatele BECKER. K těmto pohonům dodáváme velké množství příslušenství jako jsou dálkové ovladače, rúzné spínače a bezpečnostní prvky. Oba dva typy pohonů se vyznačují vysokou spolehlivostí, tichým chodem, intuitivním ovládáním. Pohony máme dlouhodobě ověřené.

Rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata mají vysokou technologickou vyspělost, kvalitu, spolehlivost a dlouhou životnost. Jejich stěžejní výhodou je možnost instalace do prostor, kde není možné instalovat náročnější konstrukce garážových vrat sekčních nebo garážových vrat výklopných. Své využití naleznou jak v privátní, tak v průmyslové sféře. V poslední době se pro svou cenovou dostupnost (oproti klasickým rolovacím mřížím), také stávají velmi oblíbené i jako uzavírací mechanizmus menších obchodů v nákupních centrech a pasážích. Rolovací garážová vrata mají konstrukci sestavenou z hliníkového boxu, ve kterém je instalován pohon společně s převodovkou a bezpečnostní brzdou. Plášť rolovacích vrat tvoří hliníkové lamely, které můžou být opatřeny prosvětlovacími a provětrávacími otvory. Design lamel působí esteticky velmi dobře, barevné provedení je pak možné vybrat z několika základních odstínů a provedení v dekoru dřevěného povrchu. Rolovací garážová vrata jako jediný systém dovolují montáž nejen uvnitř garáže, objektu, ale i z venkovní strany. Hliníkový box výborně ochrání vnitřní systémy pohonu a převodovky před klimatickými vlivy. Rolovací garážová vrata jsou ideální investicí pro pohodu Vášeho rodinného domu. Rolovací garážová vrata nabízíme s pohony od německé firmy BECKER. K těmto pohonům dodáváme velké množství příslušenství jako jsou dálkové ovladače, rúzné spínače a bezpečnostní prvky. Produkty jsou velmi kvalitní a máme je dlouhodobě ověřené.

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata mají technologicky i designově dokonalé provedení, vysokou stabilitu i funkčnost. Sekční garážová vrata jsou vyrobena z ocelových sekčních panelů. Vybírat můžete z celé řady povrchů, stejně tak jako z neomezené škály barev vzorníku RAL, imitací dřeva a vzorníku renolit. Výška panelů je 500 a 610 mm. Vyplněny jsou tepelněi-zolačním polyuretanem. Pohyb garážových vrat zajišťují torzní pružiny umístěné nad vraty, nebo v případě sníženého kování v jejich zádi. Vrata nabízíme s pohony od italské firmy BFT. K těmto pohonům dodáváme velké množství příslušenství jako jsou dálkové ovladače, rúzné spínače a bezpečnostní prvky. Produkty jsou velmi kvalitní a máme je dlouhodobě ověřené. V tomto případě pak doporučujeme instalovat i tzv. “nouzový odblok” pro případ výpadku el. energie. Posuv celého systému je zabezpečen nylonovými ložiskovými kolečky. Pro montáž garážových vrat je nezbytný potřebný prostor pod stropem garáže.

Garážová vrata posuvná do boku

Hlavní výhodou pro garážová vrata posuvná do boku je fakt, že se nesníží průjezdní výšku otvoru, nebo to, že vrata se můžou otevřít jen částečne. Garážová vrata jsou vyrobena z ocelových panelů s polyuretanovou výplní. Panely jsou vysoké 500 a 610 mm o síle 40 mm. Zámky panelů jsou vylisované tak, aby nedošlo k sevření prstů. Krajní panely jsou ukončené hliníkovým profilem s gumovým těsněním. Sekce jsou pospájené středními a krajními panty, které jsou nastavitelné a slouží k doladění garážových vrat. Konstrukce garážových vrat je vyrobena z kvalitní galvanizované oceli a jednotlivé prvky jsou spojeny kvalitní technologií, která zabezpečuje dostatečnou pevnost a stabilitu. Vrata se vždy instalují za stavební otvor z vnitřní strany zdiva pomocí kotvících prvků. Ke garážovým vratům posuvným do boku do boku  nabízíme pohony od italské firmy BFT. K těmto pohonům dodáváme velké množství příslušenství jako jsou dálkové ovladače, rúzné spínače a bezpečnostní prvky. Produkty jsou velmi kvalitní a máme je dlouhodobě ověřené. V tomto případě pak doporučujeme instalovat i tzv. “nouzový odblok” pro případ výpadku el. energie. Posuv celého systému je zabezpečen nylonovými ložiskovými kolečky. Pro montáž je nezbytný potřebný prostor pod stropem garáže. K otevírání vrat slouží elektropohon nebo manuální otevírání pomocí kliky se zámkem, která je plastová nebo kovová. Při použití elektropohonu doporučujeme použít nouzový odblok pro případ výpadku elektrického proudu. Vynikající tepelné izolační vlastnosti garážových vrat zabezpečuje celoobvodové gumové těsnění. Pro zvýšení bezpečnosti vrat při pohybu se používají infrazávory nebo bezpečnostní lišta.

Dvoukřídlá garážová vrata

Dvoukřídlá garážová vrata od firmy SUN SYSTEM jsou ideální řežení tam, kde není možná instalace složitějších konstrukcí, jako jsou například sekční garážová vrata. Dvoukřídlá garážová vrata jsou dodávána spolu se zárubňovým rámem a dvěma křídly, které podle požadavků zákazníka můžou být rozdělena v různém poměru. Garážová vrata jsou tvořeny ocelovým zárubňovým rámem, pokrytý hliníkovým profilem s límcem a těsněním. Křídla vrat jsou vyráběny z polyuretanových panelů. Zárubňový rám je surový hliník, ale na žádost zákazníka je možnost nastříkání v barvách dle vzorníku RAL nebo potažení renolit folií. Křídla vrat jsou standartně bílá, popřípadě laminovaná v pěti základních odstínech laminace nebo podle nadstandartního vzorníku pro laminaci. Garážová vrata jsou standardně pomocí kliky se zámkem.

Vzorník barev

Rolovací garážová vrata jsou zhotovena z hliníkových lamel a vyplněna polyuretanovou pěnou. Konstrukčně jsou podobná na předokenní rolety, ale provedení lamel pro rolovací garážová vrata je pevnější a odolnější.